Munkát keresel?

Cégünk egyedi fejlesztéseihez keres szakmailag elkötelezett, érdeklődő munkatárs(ak)at.
A részleteket a lenyíló listákban találod meg.

Küldd el jelentkezésedet!

Amennyiben érdekel valamelyik pozíció, elég csupán adataidat elküldened nekünk. Kérünk, önéletrajzodat küldd el csatolva.

Amennyiben profilod egybevág elképzeléseinkkel, felvesszük Veled a kapcsolatot.

Javascript fejlesztő – átmenetileg felfüggesztve

Győr / távmunka

  • Meglevő rendszerek karbantartása, supportálása
  • Új fejlesztési projektekben való részvétel
  • Szükség szerint egyéb IT feladatok ellátása (pl. beállítások, hibaelhárítás)
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (vagy ezzel egyenértékű gyakorlat)
  • Javascript (NodeJS, Vue, Angular, Polymer), SQL programozási ismeret
  • Angol nyelvtudás (minimum szakmai szövegértés szintjén)
  • Rendszerszemlélet (előny)
  • Alapvető jártasság webfejlesztés területén (PHP, Java script, CSS, HTML) előnyt jelent
  • Windows és hálózati ismeretek, a Linux ismerete előnyt jelent
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos szakmai feladatok, kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Családbarát és konstruktív hozzáállás
  • Kellemes és környezettudatos légkör
  • Rugalmas hozzáállás

Webfejlesztő – átmenetileg felfüggesztve

  • Webalkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Szükség szerinti egyéb IT feladatok ellátása
  • Alapvető jártasság webfejlsztés területén (PHP, Java script, CSS, HTML)
  • SQL tapasztalat
  • .NET, JSP vagy egyéb keretrendszerek ismerete előnyt jelent
  • Grafikai ismeretek előnyt jelentenek